Logo

VOLVO FH 460 EEV

Број на оглас: 3415860 | Објавен на: 26.05.2020, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.900 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kamion vo perfektna sostojba 2010god so goodyear gumi nad 90%
Za po detalni info na tel...
Ve molam samo seriozni kupuvaci

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxx

Потврден огласувач