Logo

Patiki Fred Perry broj 46

Број на оглас: 3416113 | Објавен на: 02.07.2020, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 46

Боја: Светло сива

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se solidni broj 46 cena 800 denari

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач