Logo

Fiat Stilo 1.9 JTD moze celo ili na delovi

Број на оглас: 3416149 | Објавен на: 21.05.2020, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Stilo 1.9 Jtd 116 ks 2002 stransko moze celo ili na delovi

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач