Logo

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRDI LIMITED SO FULL OPREMA -07

Број на оглас: 3416221 | Објавен на: 08.07.2020, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep grand cherokee 3.0 crdi 160kw 218 ks
Al bandasi so 4 cisto novi gumi
El stakla
El retrovizori
Kozen salon
Greaci na sedista
Klima
Navi+dvd +radio mp3
Siber
Kolata e vo ekstra sostojba na relani 208 000km
Kolata e na stranski tabli

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач