Logo

Vikend kukicka !

Број на оглас: 3417166 | Објавен на: 07.07.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 600 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 600 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2007

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Чамлк

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава во новата елитна населба “Чамлк” градежно изградено земјиште со легализирана виќенд куќа од 63м2 во габарит и 97м2 корисна површина кои се во подрум,приземје и поткровје со прикључок на струја и градски водовод и градежно неизградено земјиште со изготвен детаљен Урбанистички план со маркици за изградба на две луксузни семејни куќи од П+Пк со приближна површина за градба во основа-габерит од 200м2 и дворно место поединечно за секоја градежна парцела од околу 600м2 на кои површини моментално има посадено лозје со бетонски столбови-шпалир.
За заинтересираните купувачи може и оделнп легализираната викенд куќа и едната градежна парцела со договор за цената и оделно другата градежна парцела со дворното место.
За повеке информации :078732409 или 077933118

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Emil

Потврден огласувач