Logo

Polovni Gumi

Број на оглас: 3417291 | Објавен на: 23.05.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 zimski gumi Dunlop SP Winter Sport M3, Dimenzija 205/55 R16.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач