Logo

LASERSKO CENTRIRANJE PREDNICA

Број на оглас: 3417583 | Објавен на: 23.09.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Avto Servis Team Auto Специјализиран Авто Сервис за подвозје и професионално ласерско центрирање (геометрија) Ви нуди:

➡️Центрирање предница
➡️Центрирање заден трап
➡️Исправанање волан
➡️Контрола на возилото дали има деформација од удар или собраќајна незгода
➡️Контрола на искривени бандаши
➡️Промена на подвозје
➡️Делови на лагер се за подвозје.

Тел: 076/308-000
Avto Servis Team Auto https://www.facebook.com/team.auto.mk/

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Avto Servis Team Auto

Потврден огласувач