Logo

OPEL MERIVA 1.4 BEN 85KW 2011G NOVO

Број на оглас: 3417740 | Објавен на: 30.06.2020, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL MERIVA 1.4 BEN 85KW 2010G VOZILOTO E DONESENO NA VOZENJE DIREKTEN UVOZ CH VOZILOTO E VO BESPEKORNA SOSTOJBA KUPENO E OD PRV SOPSTVENIK NA NEGO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REG SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KIL. TEL 071251484 OSKAR AUTO IT

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач