Logo

Mercedes W211 E200 Kompresor 163hp benz/plin

Број на оглас: 3417897 | Објавен на: 13.11.2019, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e Avangard sve si funkcionera na nejze i e mn zacuvana plin so atest...novi zimski gumi 205-60-16 2019god. so aluminski bandazi i letni gumi vo mn dobra sostojba isto so aluminski bandazi od ponovata e-clasa... kolata e servisirana kompletno... poveke info na tell 071-376-247

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 vanja

Потврден огласувач