Logo

Инвентар за кафич, маси, столици, озвучение

Број на оглас: 3417917 | Објавен на: 24.03.2020, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат маси столови озвучение и останата опрема за кафе бар многу сочувани
12 ниски столови
6 табуретки
24 високи столови
Озвучение екстра 4 звучника појачало и вуфер.. За подетални инфо јавете се на тел. Број

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stefan