Logo

Mercedes c200

Број на оглас: 3418023 | Објавен на: 23.05.2020, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 141 kw / 192 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 111.111 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes c200 kompresor so plin dizna so ates voveden vo soobrakajna socuvan isto I enteriero e odlicen dobri bandasi solidni gumi bez reg. cena po dogovor mozno e I zamena poveke info na 071760144

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dusko

Потврден огласувач