Logo

Niva vo okolinata na Veles

Број на оглас: 3418044 | Објавен на: 23.09.2020, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 22000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во околината на Велес, поточно село Кочилари, таканаречено Јекташ.Нивата се наоѓа спроти фабриката а може да се иде и од Негоевци.Има вода за наводнување.Нивата изнесува 22000м/2.
Локација Долна Лака, број на парцела 348/2.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Elvir

Потврден огласувач