Logo

IPhone 8+ RED

Број на оглас: 3418121 | Објавен на: 30.06.2020, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 8+

Боја: Red

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 450 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


iPhone 8 plus RED 64gb
socuvan bez grebnatinki,koristen skoro godina
(site funkcii na telefonot rabotaat kako nov)

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач