Logo

RANGE ROVER HSE SPORT 3.6 TOP KOLA

Број на оглас: 3418211 | Објавен на: 04.11.2019, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover Sport

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Range rover 3.6 sport
Range rover so full oprema
So registra cia cella godina
Senzori napred nazad
Senzor za dozd
Nevigacia
Xenon svetlli
Greaci na sedista
Full oprema
Moze zamena

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Autoo

Потврден огласувач