Logo

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

Број на оглас: 3418227 | Објавен на: 12.11.2019, 07:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

9.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vetura esht e bler ne MAK AUTOCAR ne vend dhe e drejtuar nga nje person(pronar).URDHRONI DHE BINDUNI.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Burim

Потврден огласувач