Logo

Nikon Sb 900

Број на оглас: 3418333 | Објавен на: 16.02.2020, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 200 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam blic Nikon Sb 900.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 adrian

Потврден огласувач