Logo

PECKA ZA NOKTI,UV LAPMA, ув лампа,печка за нокти

Број на оглас: 3418388 | Објавен на: 27.03.2020, 00:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


EFTINO PRODAVAM PECKA ZA NOKTI SO UV LAMPA EDNASH KORISTENA,NE MI TREBA JA PRODAVAM EFTINO

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nika

Потврден огласувач