Logo

Peugeot 407 1.6HDİ 2006 God. Moze zamena za po eftino

Број на оглас: 3418409 | Објавен на: 16.09.2020, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Peugeot 407 1.6HDİ 2006 God. Vo extra sostojba servisiran registriran so novi gumi. Moze zamena za po eftino vozilo.
Tel: 070/482-123

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 djehan

Потврден огласувач