Logo

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Број на оглас: 3418443 | Објавен на: 07.08.2020, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 90 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Boris kidrich

Цена: 200 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava sprat od kuka kompletno namesten so solaren sistem za voda kablovska wifi na vlezot na gradot nad igroteka play bar

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач