Logo

Се продава Мотор Хонда- Крос/Ендуро...600сс

Број на оглас: 3418470 | Објавен на: 05.08.2020, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1990

Модел: Honda

Цена: 750 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo odlicna sostojba.moze zamena
Kontakt tel.
077/989-330

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач