Logo

SE PRODAVAT MAŠINI ZA SEČENJE BEKATONKI MERMER GRANIT

Број на оглас: 3418651 | Објавен на: 02.04.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat dve mašini terenski so pumpa

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 smajo zilbeari

Потврден огласувач