Logo

Se prodavaat novi vsevlivi stanovi so imoten list

Број на оглас: 3419098 | Објавен на: 02.07.2020, 05:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 61 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2020

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Peco Bozinovski

Цена: 750 €

780 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


НОВ СТАН ЗА ПРОДАЖБА СО ИМОТЕН ЛИСТ

ПРВ СПРАТ 61 м2
ПОДРУМ 2 м2
Станбениот објект се состои од 4 станови кои се изградени во најсовремен архитектонски изглед, за граѓани кој сакаат модерен и мирен живот во центарот на градот.
Секој стан е со ориентација исток, југ и запад, затоа што има по еден стан на едно ниво.
Сите станови се А класа енергетско ефикасни и опремени со:
- демит фасада од 10цм.
- многубројни прозори и врати изработени од 6 коморна 90мм ПВЦ дограма со термопан 4 сезони стакло и со три диктони. Гаранција 5 години.
- Звучна и топлотна изолација помеѓу секој стан од 30 см.
Секој стан доаѓа со:
- Плочки од IBERO porcelanico Шпанија.
- Италјанска Санитарија
- Медијапански врати од Дипорте
- Припрема за клима.
- Во секоја соба антенски и компјутерски приклучок, како и многубројни електрични модуларни и обични приклучоци. Припрема за оптички интернет.
Објектот е опремен со домофон.
ЛОКАЦИЈА - наспроти ОУ Стив Наумов. Одалеченост 50 метри до ОУ Стив Наумов и 800 метри до Гратскиот саат.

Преостанат за продажба е станот на Прв спрат

КОНТАКТ 078 237 800 Александар.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач