Logo

VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion , (110 ks) 2014 God.

Број на оглас: 3419134 | Објавен на: 11.07.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 11.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion, произведена 2014 godina, 110 ks, 132000 km. 6 брзини. Можност за плаќање на лизинг преку Мого Лизинг (види слика).
.
Од опрема поседувa :
- 6 брзински менувач
- Навигација со екран осетлив на допир
- Автоматски
двозонски клима уред
- Електрична паркинг сопирачка со
Ауто Холд функција
- Колор пакет
(рачките на вратите и куќиштата на надворешните ретровизори во боја на каросеријата)
- Пакет за поврзување (Bluetooth и USB)
- Централен потпирач за раце напред
- 5 врати со електрично задвижувани
предни стакла и ретровизори
- ISOFIX држачи (Подготовка за
прицврстување на 2 детски седишта на задната клупа)
- Возачко седиште подесиво по висина, волан подесив по висина и длабочина
- Воздушни перничиња за возач и совозач
со можност за исклучување на совозачкото перниче и воздушно перниче за колената на возачот
- Предупредувачко светло за промена
на притисокот во пневматиците
- Наслонот на задната клупа асиметрично
поделив и преклоплив
- Радио со екран во боја чувствителен на допир FM радио, Читач за SD картичка Aux in влез, 4 звучници напред
- Систем за предупредување на возачот
(Препознавање на замор)
- Централно заклучување со далечинско
управување
.
* два оригинални клуча
* сервисна историја
* скоро нови летни гуми Continental(195/65 R16)
.
.
Автомобилот е увезен од Холандија и се платени сите давачки до регистрација.
.
Авто Центар Богородица
.
Адреса ул. Иван Марков-Братот бр. 30, с.Богородица, Гевгелија

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Лазар Лазаров

Потврден огласувач