Logo

Opel corsa 1.7dti 2001

Број на оглас: 3419328 | Објавен на: 12.02.2020, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2001

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisirana poveke info na 076/355 - 622

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 No name

Потврден огласувач