Logo

Mercedes-benz E220 CDI

Број на оглас: 3419383 | Објавен на: 08.03.2020, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se predava Mercedes -E220 CDI kllasic
Kolata e vo odlicna sostojba,i e dobro socuvana nema nikakva mana.
Servisirana,registrirana do 09-2020 godina.
So ful oprema,za poveke informacii javetese!!!!!

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zlate

Потврден огласувач