Logo

NOVI GUMI ZA TIKO 145 70 12

Број на оглас: 3419659 | Објавен на: 17.11.2019, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


SUNFULL 145 70 12. 1700 den
Isporaka po kargo vo sekoj grad
Tel. 078 361 650

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Boban