Logo

Mazda 2 1.5-16v*SPORT EDITION*Full Oprema!!

Број на оглас: 3420237 | Објавен на: 14.11.2019, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 2

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 76 kw / 103 ks

Цена: 4.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MAZDA 2 *SPORT*
Бензински мотор на ланче, 1.5ссм/103кс.
Година на производство крај 2008.
4 нови гуми..
Изминати 203.000 километри, со сервисна историја од прв до последен сервис..
Високо ниво на опрема.
Комплетно средена документација до регистрација.
Возилото е донесено од Швајцарија.
Телефон за контакт
078/456282, 078/433978
ВОЗИЛОТО Е ЕДНАКВО НА НОВО!!!

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Golden Car (претпријатие)

Потврден огласувач