Logo

NEPROSTENO Se prodavaat placevi

Број на оглас: 3420446 | Објавен на: 18.02.2020, 01:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat placevi nad selo Neprosteno mesto stari lozja so odlicen pogled kon polog.Cena po dogovor

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач