Logo

Kia ceed 2009 1.4 benzin /plin

Број на оглас: 3420517 | Објавен на: 27.05.2020, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Cee'd

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 4.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicna Kia ceed 2009 1.4 benzin 80 kw 109ks registrirana do 10 mesec 2020 godina. kolata poseduva ful oprema. Bord kompljuter. tonirani stakla. Euro kuka.atestiran plinski sistem, abs, 6 vozdusni pernicinja, I mnogu druga oprema. Informacii na tel 071264102.Zika!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zika

Потврден огласувач