Logo

Nova komoda 280cm

Број на оглас: 3420545 | Објавен на: 19.09.2020, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Komodata e nova so montaza za bitola

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 kotel

Потврден огласувач