Logo

Citroen C5 2011 god 2.0 Dizel

Број на оглас: 3420629 | Објавен на: 18.11.2019, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Citroen C5 2.0 HDI 140 ks 2011 god so pominati 197 000 km.Voziloto e uvezeno od Swajcarija i plateno sve do reg.
Tel za kontakt 070 555 690.Cena 5700 evra.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач