Logo

R17 ORGINAL AL.FELGI AUDI 5x112mm

Број на оглас: 3420651 | Објавен на: 02.08.2020, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


TOPP SOSTOJBA..SO SOLIDNI GUMI MS
TEL.070 452 720

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 TDI

Потврден огласувач