Logo

ATAR NA S.ZDUNJE---GOSTIVAR

Број на оглас: 3420820 | Објавен на: 26.03.2020, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3161 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 43 €

45 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Br. na parcela 159

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ang.

Потврден огласувач