Logo

Reno megan tdi

Број на оглас: 3420914 | Објавен на: 14.02.2020, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Mk tabli pominata reg ,2.0 tdi so defek turbina ..drugoto e ispravno se.1998 god

 Валандово

Прати Е-Маил

 Vw

Потврден огласувач