Logo

GOLF 5 1.9/105KS

Број на оглас: 3420994 | Објавен на: 19.09.2020, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 35 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM GOLF 5 1.9/105 KS REGISTRIRAN PLATENO SE VO BG SERVISIRAN VO AUTODIAGNOSTIKA STRUMICA 4 NOVI GUMI DONESEN OD GERMANIJA MOZE ZAMENA SAMO ZA PASAT CC ILI TIGUAN OD 2008 GOD NAGORE INFO 078583136

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 blazo

Потврден огласувач