Logo

Radijatori

Број на оглас: 3421039 | Објавен на: 30.06.2020, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 radijatori so 18 rebra cena 4€ rebro

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач