Logo

Volkswagen Touran 1.9 TDI, 6 brzini 2007 godina

Број на оглас: 3421046 | Објавен на: 08.04.2020, 17:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Touran 1.9 2007godina. Comfort Line oprema so tempomat, greaci na sedista i ostanato. Kolata e donesena od Germanija so vozenje. Voziloto ima servisna kniska i e vo mnogu dobra sostojba. Plateni se site proceduri do registracija plus A-Test na folii. Bez zameni. Info samo na viber: +49 151 12 44 1510

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач