Logo

Huawei p20 lite mozna zamena

Број на оглас: 3421199 | Објавен на: 26.03.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P20 lite

Боја: Blue

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Huawei p20 lite so odlicni perfomansi zabeleska (zvucnikot grci treba da se meni okolu 1200den moze i taka da se koristi I baterijata mu e mnogu slaba i taa treba da se meni okolu 1200) moze da se iskoristi za delovi ili da se napravi mozna zamena

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач