Logo

Radio, DVD, CD...odlicno

Број на оглас: 3421291 | Објавен на: 12.11.2019, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Odlicno radio, CD,DVD...
Montirano na Mercedes
Golem ekran itd
Memoriska karticka
Moznost za povrzuvanje so tel

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач