Logo

Se prodava Touran 1.9 105ps so 7 sedista

Број на оглас: 3421344 | Објавен на: 14.02.2020, 22:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava touran 1. 9 105ps so 7 sedista so site 4 novi gumi registriran cela godina

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 Fuat

Потврден огласувач