Logo

KOTEL 40KW

Број на оглас: 3421389 | Објавен на: 06.04.2020, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kotel na drva za parno greenje 40kw za 260m2
Plus boca i pumpa na toj cena

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Salerno

Потврден огласувач