Logo

Se izdava nov stan za deloven prostor

Број на оглас: 3421471 | Објавен на: 21.09.2020, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 70 m²

Цена: 7 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава нов стан за деловен простор на прв спрат во зградата веднаш наспроти градинката Олга Мицеска на улица 11-ти Септември.
Станот е со површина од 70м2 со ходник, 3 соби и 2 купатила.
Повеќе информации на 070899657

 Martin

Потврден огласувач