Logo

Menjac - pezo 206 2.0 hdi

Број на оглас: 3421611 | Објавен на: 01.08.2020, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Ispraven komplet ...poluosovini komplet zamaec potisna lamela i turklager ...i dr..

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 boris

Потврден огласувач