Logo

SCANIA R440 EURO 6

Број на оглас: 3421654 | Објавен на: 19.02.2020, 00:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 24.999 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2 BROJA SCANIA 2013 EURO 6 SO 550000km VO EXTRA SOSTOJBA MAKSIMALNO SOCUVANI NE UVEZUVANI

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач