Logo

ORIGINALEN METALEN TROKUT ZA MERCEDES

Број на оглас: 3421666 | Објавен на: 05.09.2020, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 M

Потврден огласувач