Logo

Opel Corsa 1.0

Број на оглас: 3421732 | Објавен на: 24.11.2020, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 777 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo solidna sostojba, 1.0i novi predni amortizeri, smeneto lance, napraveno servis, dobri gumi,reg cela godd moze zamena

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач