Logo

Ford focus 1.8 tdci cena po dogovor

Број на оглас: 3421877 | Објавен на: 04.08.2020, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata pali vozi so kompleten servis smeneto e se: ulje, kaisi, zamaec, lamela, korpa, reparirani dizni, nov akomulator, klima perfektno raboti, novi letni gumi so alominiumski bandasi i zimni gumi, elektrika na stakla, zelen karton za cela godina zvonete na 076-433-785 Goko

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Dimitar