1 / 12
Ford focus Delovi
50 €
16.01.2021 16:27

Тетово / Тетово

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Interier komplet eftino
Ford focus Delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besar
Потврден огласувач
070720800
Испрати Е-маил до огласувачот