Logo

SAMSUNG A40 NOVI 24 m.garancia FULL MOBIL SHOP

Број на оглас: 3422680 | Објавен на: 03.04.2020, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: 40

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 180 €

190 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG A40 NOVI 24 m.garancia FULL MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач