Logo

BARAM KELNER/KA

Број на оглас: 3422750 | Објавен на: 14.11.2019, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 15.000 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


BARAM KELNER KELNERKA ZA VO RESTORAN VO NOVO LISICE PLATA SOLIDNA 075 239 527

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач